GÜLYAPISAN İNŞAAT A.Ş.
Mobile Menu Button
KURUMSAL
 

1986 yılından bugüne gelen tecrübe...

Gül inşaat,1986 yılından Mhmet GÜL tarafından kurulmuş olup,kurulduğu yıllarda inşaat sektörünetaahhüt işleri ile hizmet vermiştir.Küreselleşme ile birlikte taahhüt işlerinin yanı sıra müteahhitlik ve prestijli proje uygulamalarına yönelmiş olup,kurumsallaşma yolunda büyük adın atmıştır.


İnsan hayatını esas alan Gülyapısan İnşaat San. ve Tic. A.Ş.'nin amacı her gelir grubuna hitap ederek,alt yapısı çözümlenmiş,doğayla bütünleşmiş,güvenli,modern ve estetik yapılar inşa etmektir.


Bu amaçla konusunda uzman teknik kadrosu,profesyonel,takım çalışmasına yatkın,çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi,ödünsz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hauata geçirmeye devam etmekte olup,inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir.
 
  • Vizyonumuz
  • Misyonumuz

Süreklilik,güvenirlik,çalışanlarının haklarına saygılı,müşterilerine hoşgörü ve iyi niyetlerimiz ile; çevre ve doğaya saygılı,çalışanların iş sağlığı ve güvenliği noktasında hizmet alan,malzeme güvenilirliği ve malzeme güvenliği,işletme güvenliği ilkelerine uyumlu,çalışanların ve müşterilerimizin her zaman üzerindeki sorumluluk vazifesi bilinci içinde hizmet verme olgusunu taşımaktayız.Süreklilik,güvenirlik,çalışanlarının haklarına saygılı,müşterilerine hoşgörü ve iyi niyetlerimiz ile; çevre ve doğaya saygılı,çalışanların iş sağlığı ve güvenliği noktasında hizmet alan,malzeme güvenilirliği ve malzeme güvenliği,işletme güvenliği ilkelerine uyumlu,çalışanların ve müşterilerimizin her zaman üzerindeki sorumluluk vazifesi bilinci içinde hizmet verme olgusunu taşımaktayız.